Efekty leczenia stomatologicznego

Sprawdź, jak niesamowite rezultaty możemy osiągnąć w leczeniu zębów w Modent. Aby porównać zdjęcie przed leczeniem i efekt końcowy – złap suwak, który znajduje się na środku zdjęcia i przesuń go w prawo lub w lewo.

Pani Jowita

Pani Jowita zgłosiła się do naszej kliniki, ponieważ była niezadowolona z wyglądu swoich zębów. Na początku przeprowadziliśmy dokładną diagnostykę, która wykazała, że konieczne jest wyleczenie wad zgryzu. Z tego powodu na początku przeprowadziliśmy kompleksowe leczenie ortodontyczne. Po przywróceniu prawidłowego zgryzu przystąpiliśmy do kolejnych zabiegów. W celu poprawy estetyki uśmiechu postanowiliśmy zastosować korony cyrkonowe. Uzyskane w ten sposób efekty w pełni spełniły oczekiwania Pani Jowity, która opuściła Modent z szerokim uśmiechem.

Pani Anna

Pani Anna odwiedziła nas, ponieważ wiedziała, że skutecznie pomożemy spełnić marzenie o pięknym uśmiechu. Diagnostyka wykonana w Modent wykazała wady ortodontyczne wymagające kompleksowego leczenia. Dokonaliśmy korekty zgryzu, przywracając tym samym funkcje żucia. Następnie przeprowadziliśmy wybielanie oraz zastosowaliśmy korony cyrkonowe na czterech przednich siekaczach. Rezultat w pełni spełnił oczekiwania Pani Anny.

Pani Martyna

Pani Martyna marzyła o śnieżnobiałym uśmiechu, dlatego zdecydowała się na zabieg wybielania w naszej klinice. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Pacjentki zaproponowaliśmy metodę z użyciem lampy. Efekt uzyskany po jednej wizycie był zachwycający, a Pani Martyna opuściła naszą klinikę z szerokim uśmiechem.

Pani Żaneta

Pani Żaneta udała się do naszej kliniki, ponieważ była niezadowolona z koloru swoich zębów. Przeprowadziliśmy skuteczny zabieg wybielania metodą gabinetową przy użyciu lampy. Po zakończonej wizycie Pani Żaneta mogła w końcu cieszyć się swoim śnieżnobiałym uśmiechem.

Umów się na konsultacje

    Wyrażam zgodę na kontakt w celach świadczenia usług medycznych. Pełna treść zgody tutaj. (obowiązkowe)

    Wyrażam zgodę na kontakt w celach marketingowych. Pełna treść zgody tutaj.

    Po wysłaniu formularza nasza recepcjonistka niezwłocznie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminu wizyty.
    10 rzeczy, które musisz wiedzieć,
    zanim wybierzesz swojego dentystę